طراحی سایت

یکی از خدمات جنبی، طراحی وب‌سایت و پرتال اینترنتی و در صورت نیاز برقراری ارتباط مابین سایت و اتوماسیون اداری است.

اینکه مخاطب هدف چه گروهی هستند و سعی در دیده شدن سایت با چه ابزاری دارید، سوالات مهمی هستند که استراتژی طراحی سایت را مشخص می‌کند. در صورت تمایل به اطلاع از تعرفه‌‌ی طراحی سایت با ما تماس بگیرید.

 

مهم‌ترین فاکتورهایی که باید در زمان ایجاد وب‌سایت مد نظر داشته باشید را می‌توان در گروه‌بندی‌های زیر توضیح داد:

طراحی

شما به عنوان مالک سایت به بیشترین چیزی که فکر می‌کنید نوع طراحی بصری و ظاهر سایت است، احتمالاً سایت‌های رقیب خود را دیده‌اید و طراحی سایت را با تلفیقی از این مشاهدات به عنوان درخواست به شرکتی که قرار است برای شما سایت را پیاده‌سازی کند، می‌دهید. با این حال بد نیست به این نکات هم فکر کنید:
الف) سرعت بارگذاری صفحات: سایت قشنگی که خیلی دیر بالا بیاید، ارزشی ندارد.
ب) هر نوع طراحی بصری سایت نیاز دارد به یک محتوا، به حاضر کردن عکس و متن متناسب فکر کنید.

سئو و ربات جستجوگر گوگل

از طراحی سایت مهمتر سئو یا به اصطلاح بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجوگر (بویژه گوگل) است، آنقدر که پول‌های کلانی برای همین مورد رد و بدل می‌شود. اینکه چه بودجه‌ای دارید متناسب است با اینکه چه هدفی دارید. این نکات هم بد نیست در نظر داشته باشید.
الف) مطالب سایت منحصر به فرد باشد، کمی برای تهیه مطالب وقت بگذارید و حتماً بعد از تهیه، خودتان یک‌بار آنرا بخوانید، یقیناً مطالب کپی و تکراری را نه بازدیدکنندگان دوست دارند و نه ربات جستجوگر گوگل (بینگ، یاهو).

طراحی واکنش‌گرا

بازدیدکنندگان دیگر فقط با کامپیوتر به سایت‌ها سر نمی‌زنند، ممکن است با موبایل و تبلت بیایند، آیا آمادگیش را دارید؟ از طرف دیگر تهیه اَپ‌های (برنامه‌های) اَندروئید یا آیفون در بیشتر موارد برای یک سایت کاری اشتباه است، چون هم احتمال استفاده چنین ابزاری برای اکثر سایت‌ها کم است و هم هزینه خاصی باید برای تهیه و بروز رسانی آنها کنار گذاشت.

طراحی واکنش‌گرا یا ریسپانسیو به طرحی گفته می‌شود که صفحات وب متناسب با عرض صفحه نمایش خود را وفق دهند، مثلاً همین صفحه چنین قابلیتی دارد، یعنی بازدید کننده جدا از نوع ابزاری که برای آمدن به این صفحه استفاده کرده‌اند، میتواند مطالب آن را براحتی بخواند.

 

تعدادی از پروژه‌های انجام‌شده

وب‌سایت شرکت یاران بهگزین پارسا لینک

وب‌سایت شرکت یاران بهگزین پارسا

وب‌سایت شرکت آرامیکو

وب‌سایت شرکت آرامیکو

وب‌سایت شخصی آریاباستانی‌نژاد

وب‌سایت شخصی آریاباستانی‌نژاد

وب‌سایت شرکت منیزیم لامرد

وب‌سایت شرکت منیزیم لامرد

وب‌سایت تجهیزات پزشکی آرمد

وب‌سایت تجهیزات پزشکی آرمد