خدمات قابل ارائه و قیمت اتوماسیون اداری

توجه: در حال حاضر خدمات مرتبط به جیرای فارسی ارائه نمی‌گردد.

جدول نوع خدمات قابل ارائه سیستم اتوماسیون اداری بر پایه جیرا فارسی در جدول زیر به صورت خلاصه و برای شفافیت بیشتر هزینه‌های پیاده‌سازی نرم‌افزار برای مشتریان گرامی آورده شده است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

شرح توضیحات قیمت
۱- ارائه بسته بومی‌سازی نرم‌افزار (جیرا فارسی) بسته بومی‌سازی جیرا شامل پشتیبانی از تقویم شمسی، ترجمه فارسی و استایل راست‌چین است. قیمت بدون توجه به تعداد کاربر بوده (کاربر نامحدود)، ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان
۲- نصب نرم‌افزار و راه‌اندازی اولیه بک‌آپ گیری اتومات از سه قسمت دیتابیس (پایگاه داده)، فایل‌های ضمیمه شده و تنظیمات انجام گرفته بر روی نرم‌افزارو اکتیوکردن نرم‌افزار قیمت برای نصب و راه‌اندازی در محدوده شهر تهران، ۴۰۰ هزار تومان
۳- راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری و تعریف گردش کاری مختص سازمان به همراه آموزش کاربری نرم‌افزار در دو سطح آموزشی به مدیران و آموزش پرسنل پس از برگزاری جلسات مشترک و آگاهی از سطح پیچیدگی سازمان و خدمات مورد انتظار قابل ارائه است. پس از عقد قرار داد به مدت ۴ ماه خدمات تعریف و راه اندازی گردش‌های کاری مورد نیاز ارائه می‌گردد. برای شرکت‌های کوچک قیمت ۲ میلیون ۵۰۰ هزار تومان.بین ۳ میلیون تا حداکثر ۵ میلیون تومان برای شرکت‌های تا ۱۰۰ نفر پرسنل.

بین ۶ تا حداکثر ۸ میلیون برای شرکتهای تا ۳۰۰ نفر پرسنل.

سوالات متداول

۱- پشتیبانی از بسته بومی‌سازی شده نرم‌افزار به معنی پاسخ‌گویی در مورد سوالات در مورد راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری و آموزش نرم‌افزار است؟

پاسخ: خیر، در صورت تهیه نرم‌افزار بسته بومی‌شده فارسی (به مدت شش ماه) و یا تمدید مدت پشتیبانی سالانه، به شما در مدت مذکور بسته‌های جدید نرم‌افزاری ارسال گردیده و در صورت وجود باگ‌های احتمالی در بسته بومی‌شده در صدد رفع و ارائه آن به شما هستیم.

۲- در صورت تمایل به نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار و تعریف گردش های کاری خارج از شهر تهران، آیا خدمات مزبور قابل ارائه می‌باشد؟

پاسخ: بله، با پرداخت ۲۰٪ اضافه نسبت به مبلغ اصلی (شهر تهران) بعلاوه هزینه‌های جابجایی و اسکان.

 

 

آخرین ویرایش: ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ ۳۰ تیرماه ۱۳۹۵